Big thanks to Global Honored for breaking the ties!
Here are the results from the previous round:
Nova (Richard Rider) vs. The Supreme Intelligence 6-2
Black Mamba vs. Franklin Richards 3-5
Kraven the Hunter (Sergei Kravinoff) vs. Spider-Man (Miles Morales) 4-5
The Wrecker (Dirk Garthwaite) vs. Sam Wilson 2-6
Titania (Mary MacPherran) vs. War Machine (James Rhodes) 1-7
The Red Skull (Johann Schmidt) vs. Joseph 7-1
Taskmaster vs. Fantomex 8-0
Ms. Marvel (Kamala Khan) vs. Arkon 3-5
Madame Masque vs. Armor 5-3
Apocalypse vs. U.S. Agent 5-3
Meggan Braddock vs. The Red Ghost 5-4
Whirlwind vs. Doc Samson 3-5
Namorita vs. Pyro 8-0
Thanos vs. Blue Marvel 6-2
Baron Zemo (Helmut) vs. Jocasta 5-4
Patriot (Eli Bradley) vs. Spiral 3-5
Green Goblin (Norman Osborn) vs. Rocket Racer (Robert Farrell) 8-0
Cobra (Piet Voorhes) vs. Ka-Zar (Kevin Plunder) 0-8
Hawkeye (Kate Bishop) vs. Toad 5-3
Moondragon vs. Dracula 5-3
Princess Python (Zelda DuBois) vs. Angela 5-3
Pixie (Megan Gwynn) vs. Gladiator (Kallark) 5-3
Jessica Jones vs. Avalanche 5-3
Vector (Simon Utrecht) vs. Thunderbird (John Proudstar) 0-8
Cassandra Lang vs. The Blob 7-1
Mystique vs. Copycat 5-3
Sleepwalker vs. Air-Walker (Gabriel Lan) 6-2
Hulkling vs. Mojo 4-5
Dr. Voodoo vs. Ulysses Bloodstone 8-0
Turbo (Mickey Musashi) vs. Speed Demon 5-3
Big Bertha vs. Crossbones 4-3
Balder the Brave vs. Surtur 6-1
Falcon (Joaquin Torres) vs. Man-Ape 4-5
Shuri vs. The Leader 4-3
Madelyne Pryor vs. Genis-Vell 5-4
Dinah Soar vs. Sin 3-4
Slapstick vs. Electro (Max Dillon) 1-7
Blade vs. Silver Samurai (Shingen Harada) 6-2
Volstagg vs. The Impossible Man 5-3
Ursa Major vs. The Chameleon 3-5
Sebastian Shaw vs. Abigail Brand 5-4
Marrina vs. Tiger Shark 4-5
Mr. Immortal vs. Baron von Strucker 2-6
Darkhawk (Chris Powell) vs. M.O.D.O.K. 6-2
Speed vs. Unus the Untouchable 4-5
Moonstone (Karla Sofen) vs. Jolt 6-2
Triton vs. Batroc the Leaper 3-4
Spitfire (Jacqueline Falsworth) vs. Firelord 5-3
Squirrel Girl vs. Maximus the Mad 3-5
Sunfire vs. Arcade 5-3
Devil Dinosaur vs. Sandman 3-5
Sif vs. Ares 7-1
Ironclad vs. Maggott 3-4
Magma (Amara Aquilla) vs. Ulik 6-2
X-Ray (James Darnell) vs. Marrow 1-7
Ghost Rider (Johnny Blaze) vs. Attuma 6-2
Puff Adder (Gordon Fraley) vs. Howard the Duck 3-5
Fandral the Dashing vs. Viper (Ophelia Sarkissian) 7-1
Sidewinder (Gregory Bryan) vs. The Man-Thing 1-7
Quasar (Wendell Vaughn) vs. The Mandarin 5-3
Vapor (Ann Darnell) vs. Hope Summers 4-5
Clea vs. Malekith the Accursed 8-0
The Absorbing Man vs. Julia Carpenter 4-5
Mar-Vell vs. Ronan the Accuser 4-5
You vote for the one who you like more, not who's the strongest one in a fight and have fun:
War Machine (James Rhodes) vs. Spiral
Dr. Voodoo vs. The Chameleon
Magma (Amara Aquilla) vs. Maximus the Mad
Hope Summers vs. Hawkeye (Kate Bishop)
Maggott vs. Moondragon
The Man-Thing vs. Doc Samson
Clea vs. Baron Zemo (Helmut)
Fandral the Dashing vs. Batroc the Leaper
Marrow vs. Spitfire (Jacqueline Falsworth)
Ghost Rider (Johnny Blaze) vs. Princess Python (Zelda DuBois)
Sif vs. Madame Masque
Moonstone (Karla Sofen) vs. Volstagg
Baron von Strucker vs. Jessica Jones
Darkhawk (Chris Powell) vs. Shuri
Electro (Max Dillon) vs. Meggan Braddock
Blade vs. Sin
Balder the Brave vs. Man-Ape
Sleepwalker vs. Apocalypse
Thunderbird (John Proudstar) vs. Sebastian Shaw
Cassandra Lang vs. Madelyne Pryor
Green Goblin (Norman Osborn) vs. Turbo (Mickey Musashi)
Ka-Zar (Kevin Plunder) vs. Pixie (Megan Gwynn)
Namorita vs. Sandman
Thanos vs. Spider-Man (Miles Morales)
The Red Skull (Johann Schmidt) vs. Sunfire
Taskmaster vs. Big Bertha
Nova (Richard Rider) vs. Arkon
Julia Carpenter vs. Tiger Shark
Ronan the Accuser vs. Franklin Richards
Quasar (Wendell Vaughn) vs. Unus the Untouchable
Howard the Duck vs. Mystique
Sam Wilson vs. Mojo