Here are the results from the previous round:
Ant-Man (Scott Lang) vs. The Owl 4-3
The Absorbing Man vs. Hogun the Grim 5-2
Clea vs. The Trapster (Peter Petruski) 5-2
Cypher (Doug Ramsey) vs. Empath 6-1
Titania (Mary MacPherran) vs. X-Man (Nate Grey) 4-3
Synch vs. Lady Deathstrike 6-1
Darwin (Armando Munoz) vs. Roulette 4-3
Talisman (Elizabeth Twoyoungmen) vs. Calypso 6-1
Spider-Man (Miguel O'Hara) vs. Pretty Boy 5-2
Dust (Sooraya Qadir) vs. Jetstream 5-2
The Abomination vs. Patriot (Eli Bradley) 5-2
Ghost Rider (Johnny Blaze) vs. Bonebreaker 6-1
Dormammu vs. Witchfire 7-0
Avalanche vs. Hulkling 5-2
Goliath (Bill Foster) vs. The Leader 6-1
Mar-Vell vs. Terrax the Tamer 5-2
Rusty Collins vs. The Human Cannonball (Jack Pulver) 7-0
Marrow vs. Skullbuster I 4-3
Marrina vs. Aqueduct 6-1
Ego the Living Planet vs. Speed 2-5
Daimon Hellstrom vs. Bullseye 4-3
Attuma vs. Manifold 3-4
Ms. Marvel (Kamala Khan) vs. The Growing Man 5-2
Rocket Raccoon vs. The Walrus 6-1
Whirlwind vs. Gravity 6-1
Beta Ray Bill vs. The Air-Walker (Gabriel Lan) 6-1
Nova (Richard Rider) vs. Firebrand (Rick Dennison) 5-2
Iron Monger (Obadiah Stane) vs. Swordsman (Jacques DuQuesne) 2-5
Heimdall vs. Viper (Ophelia Sarkissian) 6-1
Sersi vs. The Awesome Android 5-2
Mr. Hyde vs. Sentry (Robert Reynolds) 5-2
Namorita vs. Crossbones 5-2
Annihilus vs. Nico Minoru 5-2
The Melter (Bruno Horgan) vs. Ironheart (Riri Williams) 3-4
Kingpin (Wilson Fisk) vs. Victor Mancha 4-3
Gladiator (Kallark) vs. Sunfire 2-5
Radioactive Man (Chen Lu) vs. Karolina Dean 5-2
Mystique vs. Chase Stein 6-1
Constrictor vs. Yellowjacket (Rita DeMara) 5-2
Namora vs. Sin 5-2
Princess Python (Zelda Dubois) vs. Rage 1-6
Silver Sable (Silver Sablinova) vs. Gibbon (Marty Blank) 6-1
Howard the Duck vs. Warlord Krang 4-3
Bushmaster (Quincy McIver) vs. Dr. Druid 3-4
Darkstar (Laynia Petrovna) vs. Mysterio (Quentin Beck) 3-4
Rhino (Aleksei Sytsevich) vs. Molly Hayes 6-1
Strong Guy vs. Blastaar 6-1
Doc Samson vs. Strongman (Bruce Olafsen) 7-0
Volstagg vs. Dragon Man 4-3
The Chameleon vs. Aurora 2-5
Shang-Chi vs. Mr. Negative 4-3
Fandral the Dashing vs. Thundra 3-4
Puck (Eugene Judd) vs. The Spot 5-2
Jocasta vs. The Wizard 6-1
Shaman vs. The Hypno-Hustler 7-0
Darkhawk (Chris Powell) vs. Kangaroo (Brian Hibbs) 6-1
Nighthawk (Kyle Richmond) vs. The Clown (Eliot Franklin) 5-2
Hepzibah vs. Catseye 4-3
Nightwatch vs. The Ringmaster (Maynard Tiboldt) 4-3
Mantis vs. The Grizzly (Maxwell Markham) 4-3
Blaze (Kirk Donahue) vs. Firebird 0-7
The Wasp (Nadia van Dyne) vs. Sandman 2-5
Stilt-Man (Wilbur Day) vs. Jack of Hearts 3-4
Cassandra Lang vs. Hammerhead 5-2
This round is closed.