Big thanks to Global Honored for breaking the ties!
Here are the results from the previous round:
Aurora vs. Crimson Dynamo (Dmitri Bukharin) 3-5
Joystick vs. Balder the Brave 5-3
Beta Ray Bill vs. The Owl 5-4
Ultron vs. Rage 7-1
Mysterio (Quentin Beck) vs. Armor 3-5
Ghost-Spider (Gwen Stacy) vs. Sandman 5-4
Ms. America (America Chavez) vs. Flag-Smasher (Karl Morgenthau) 5-3
Sin vs. Rictor 1-7
Spider-Man (Miguel O'Hara) vs. The Lizard 5-3
Skids vs. Harpoon 6-2
Will o' the Wisp vs. The Punisher (Frank Castle) 1-7
Volstagg vs. Silvermane (Silvio Manfredi) 5-2
Mercury vs. Prism 8-0
Yellowjacket (Darren Cross) vs. Silk 3-5
Heimdall vs. Shriek 5-3
Hogun the Grim vs. The Shocker (Herman Schultz) 1-7
Taskmaster vs. 3D-Man (Delroy Garrett, Jr.) 6-2
Loa vs. Apocalypse 5-4
Ironheart (Riri Williams) vs. Madelyne Pryor 6-2
Thunderbird (John Proudstar) vs. Blockbuster (Michael Baer) 6-2
The Living Brain vs. Amadeus Cho 3-5
Jocasta vs. Mr. Hyde 7-1
Ms. Marvel (Kamala Khan) vs. The Abomination 5-3
Big Wheel vs. Turbo (Michiko Musashi) 3-5
Speed vs. Thanos 5-3
Scorpion (Mac Gargan) vs. Night Trasher (Dwayne Taylor) 6-2
Flying Tiger vs. Nova (Sam Alexander) 2-6
Justice vs. Attuma 6-2
Meggan Braddock vs. Riptide 6-2
Carrion vs. Jack of Hearts 1-7
Hollow vs. Arclight 5-4
Darkstar (Laynia Petrovna) vs. Scalphunter 8-0
Goldbug (Matthew Gilden) vs. Spider-Ham 2-6
Triton vs. Blastaar 4-5
Patriot (Eli Bradley) vs. Dr. Octopus (Otto Octavius) 0-8
Talisman (Elizabeth Twoyoungmen) vs. Iron Maiden 7-1
Gog vs. Starfox 2-6
Spifire (Jacqueline Falsworth) vs. Nuke 5-3
Namora vs. Tiger Shark 5-3
Solarr vs. The Human Torch (Jim Hammond) 1-7
Ka-Zar (Kevin Plunder) vs. Calypso 5-3
Mandrill vs. Gorgon (Inhuman) 3-5
Karnak vs. Psycho-Man 7-1
Lightmaster vs. Star-Lord (Peter Quill) 2-6
Synch vs. Vertigo (Marauder) 5-3
Manifold vs. Graviton 5-3
Stegron vs. N'Kantu the Living Mummy 5-3
Moonstone (Karla Sofen) vs. Sage 5-3
Hepzibah vs. Scrambler 7-1
Overdrive vs. Genis-Vell 3-5
Boom-Boom vs. Avalanche 6-2
Dragonfly vs. Sam Wilson 1-7
Fandral the Dashing vs. The White Rabbit 5-3
The Wasp (Nadia van Dyne) vs. Rhino (Aleksei Sytsevich) 5-3
The Melter (Bruno Horgan) vs. Blue Marvel 1-7
Dust (Sooraya Qadir) vs. Pyro 5-4
Tyrannus vs. Skaar 1-7
Mantis vs. Count Nefaria 6-2
Tusk vs. X-Man (Nate Grey) 1-7
Kraven the Hunter (Sergei Kravinoff) vs. Werewolf by Night 7-1
Rock Python vs. Sharon Carter 2-6
Darkhawk (Chris Powell) vs. Ares 5-3
Korvac vs. Uatu the Watcher 1-7
Guardian (James Hudson, Jr.) vs. Titanium Man (Boris Bullski) 8-0
This round is closed.